KONST / Litografier / Färglitografi 3832157
*
nr 383 2157
Färglitografi
Vaserely, 212/250, 57x54
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 oktober 2005
kl 16:30:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 16:01:16
1
700 kr
23/10 00:14:50
2
1.000 kr
24/10 12:58:23
3
800 kr
24/10 13:01:54
3
900 kr
24/10 13:04:47
3
1.000 kr
24/10 15:57:29
3
ledande budet*
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vaserely
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29
*
Färglitografi
nr 383 2157
Färglitografi
Vaserely, 212/250, 57x54
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 oktober 2005 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/10 16:01:16 | 1 | 700 kr |
| 23/10 00:14:50 | 2 | 1.000 kr |
| 24/10 12:58:23 | 3 | 800 kr |
| 24/10 13:01:54 | 3 | 900 kr |
| 24/10 13:04:47 | 3 | 1.000 kr |
| 24/10 15:57:29 | 3 | ledande budet* |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vaserely
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29



